Vánoční předprodej TOP koncertů na rok 2024 zahájen!

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka i letos nabízí všem svým příznivcům možnost zakoupit jako netradiční a kvalitní vánoční dárek vstupenky na tři vybrané festivalové koncerty, které jsou ozdobou programu pro rok 2024. „Vánoční balíček“ je sestaven ze tří odlišných žánrů, takže si vybere každý.

Kompresorovna ostravského Landek Parku bude tradičně patřit festivalovému jazzu. Poprvé na festivalu přivítáme zpěvačku Dashu a Pájky Pájk Quintet Martina Kumžáka (2. června 2024).

Ve Slezském divadle v Opavě se uskuteční zcela mimořádný večer. Zuzana Stivínová, Radúz Mácha a Aneta Kaluža Klimešová se představí ve spolupráci s Czech Ensemble Baroque v nastudování a pod taktovkou Tomáše Netopila v melodramu Medea Jiřího Antonína Bendy (17. června 2024).

Hukvaldy budou patřit mezinárodně skvostně obsazenému baletnímu představení „Návraty“. Skvělí sólisté z téměř celého světa se setkají v Janáčkově rodišti k jedinému představení v České republice (28. června 2024).

Vstupenky na zmíněné koncerty lze zakoupit, a to i jednotlivě, od 15. listopadu v Janáček pointu v Ostravě, na e-mailové adrese vstupenky@mhflj.cz nebo na našem webu v sekci Program.

Předprodej vstupenek na celý festival začne 4. 2. 2024.