Ruší se koncert Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK

Z ekonomických a provozních důvodů musel MHF Leoše Janáčka rezignovat na symfonický koncert (Večer přírodních inspirací), který se měl uskutečnit 21. června 2019 v Domě kultury města Ostravy. Všem zájemcům o koncert Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK se sólistou Fazilem Sayem a finským dirigentem Pietari Inkinenem, stejně jako samotným účinkujícím se tímto upřímně omlouváme. Zájemcům o tento zrušený festivalový koncert můžeme doporučit návštěvu koncertu Pražských symfoniků s identickým programem ve dnech 19. a 20. června v pražském Obecní domě. Dále samozřejmě zveme na návštěvu dalších 33 koncertů a řady dalších doprovodných akcí, které jsou letos v programové nabídce.

Zakoupené vstupenky na zrušený koncert je možné vrátit do 30. 6. 2019 v místě jejich zakoupení. Platby za vstupenky zakoupené online platební kartou budou automaticky vráceny na účet nakupujících. Osoby a instituce, které si zakoupily vstupenky na fakturu, budou kontaktovány produkcí MHF Leoše Janáčka a platba jim bude vrácena přímo z festivalového sekretariátu.

 

Změna termínu koncertu Generace

Připomínáme, že z provozních důvodů došlo ke změně termínu konání koncertu Generace. Ten se uskuteční v pondělí 17. 6. (místo původní středy 29. 5.). Místo i čas konání zůstává stejný, tedy studio S1 Českého rozhlasu Ostrava od 18:00. Ti držitelé vstupenek, kterým nový termín konání koncertu nevyhovuje, nechť nás kontaktují na adrese vstupenky@janackuvmaj.cz a bude jim umožněno vrácení vstupenek dle výše uvedených pokynů.

 

Změna termínu Besedy s Tomášem Kačem

Připomínáme také, že beseda s Tomášem Kačem se uskuteční ve středu 5. 6. (místo původního úterý 4. 6.). Místo i čas konání zůstává stejný, tedy Centrum PANT od 11:00. Vstup na besedu je volný.

Děkujeme za pochopení,
Tým MHF Leoše Janáčka