Prodej vstupenek zahajujeme 1. února!

Vážení příznivci našeho festivalu,
všichni víme, jaká je doba, a to doba nejistá. Nicméně náš tým neustále pracoval na přípravě letošního ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka a pevně věříme, že se v tomto roce festival uskuteční přesně tak, jak jsme byli všichni zvyklí.

Tou důležitou zprávou je samozřejmě termín festivalu. V roce 2021 zahájíme festival 27.5. v Ostravě, a to jedinečným koncertem, který bude dirigovat americký dirigent, sólistou bude mexický violista a hrát bude Filharmonie Brno. Následovat bude 19 koncertů na různých místech v Ostravě a samozřejmě v Hukvaldech, kdy každé hudební vystoupení v sobě bude skrývat jedinečný zážitek pro vás i vaše rodiny. V rámci festivalu proběhne hned několik besed především s umělci a také máme připraveny velmi zajímavé workshopy pro ty nejmladší posluchače. Naposledy se uvidíme 1.7. v zámeckém parku v Hukvaldech, kdy zakončíme letošní ročník komorním epilogem v podání dechového kvinteta Parnas.

Spousta z vás nám již nyní píše s dotazem ohledně spuštění prodeje vstupenek, a právě tím se dostáváme k další možná mnohem důležitější informaci, a to je právě spuštění prodeje. Prodej vstupenek zahajujeme od 1. února.

S ohledem na situaci v minulém roce budeme potřebovat vaši podporu více než kdykoli předtím, a proto pevně věříme, že nás podpoříte vaší účastí. My vám za to nabídneme krásný program a skvělé umělce. Budeme se na vás všechny velmi těšit.

Tým Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka