Pěvecký sbor Národního hudebního fóra Wroclaw

Pěvecký sbor Národního hudebního fóra Wroclaw založil v roce 2006 Andrzej Kosendiak jako součást Wroclavské filharmonie. Agnieszka Franków-Żelazny sbor vede od samého začátku. Sbor rychle získal uznání, předvedl se v jak a cappella repertoár, tak i ve velkých vokálních a instrumentálních formách. Spolupracoval mimo jiné s takovými dirigenty jako B. Chilcott, I. Fischer, J. Kaspszyk, S. Layton, J. MacMillan a K. Penderecki, účinkovali s Budapest Festival Orchestra, Gabrieli Consort & Players, Il Giardino Armonico a NOSPR.

Vystoupil na více než 300 koncertech, např. v Barbican Center, Royal Albert Hall, Gewandhaus v Lipsku, v sále Pařížské filharmonie a Salle Pleyel v Paříži a na mnoha festivalech v Polsku i zahraničí.

Diskografie sboru zahrnuje sérii nahrávek pod vedením P. McCreesha, které byly vydány Winged Lionem. Dále a cappella nahrávky, včetně Frederikova De Profundis. V roce 2018 vyšlo album Ubi caritas, které bylo nahráno za účasti souboru Widma S. Moniuszka a Symfonie č. 9 Ludwiga van Beethovena (pod vedením G. Antoniniho).