Následující dny Vás zveme na první open air koncerty FESTIVALOVÉHO PODZIMU

Finalizují přípravy vystoupení legendárního Hradišťanu, který zahájí první cyklus koncertů v rámci Festivalového podzimu již tento pátek (4. 9.) od 20.00 hodin v amfiteátru Hukvaldské obory. Sobotní dopoledne (5. 9.) bude patřit již zcela vyprodanému Matiné s brunchem ve Vítkovickém zámku. Víkend v neděli (6. 9.) zakončí provedení Orffovy kantáty Carmina Burana a to opět pod hukvaldskou oblohou od 18.00 hodin.

Díky zrušení přísných opatření souvisejících s pandemií COVID – 19 jsou vstupenky na vystoupení Hradišťanu a na koncert Carmina Burana stále k zakoupení a to jak na obvyklých předprodejích, tak přímo na místě před začátkem koncertu v Hukvaldské oboře. Byla také navýšena kapacita parkovacích míst v Hukvaldech a navíc byl posílen autobusový spoj č. 371 a 372 ČSAD Vsetín, a .s.: Ostrava – Hukvaldy – Ostrava (viz jízdní řády ODIS).

Vzhledem k proměnlivému počasí prosíme, aby posluchači sledovali festivalové webové stránky a FB, kde budou v den konání koncertu zveřejněny aktuální informace k případné změně místa konání.

Těšíme se tento víkend na viděnou!
Váš MHF Leoše Janáčka