Festival v roce 2021

Vážení příznivci Janáčkova festivalu, občas se ptáte, jak to s naším festivalem letos bude a zda vůbec bude.

Festival je celý nejen naplánovaný, ale především domluvený a připravený. My všichni – produkce, hudebníci, orchestry, sólisté, technici, zvukaři, …  stojíme na startu a jsme připraveni, jakmile to bude možné, začít zase pro Vás hrát. Celý festivalový program najdete zde: https://www.mhflj.cz/program/. Tedy neváhejte, vybírejte, co Vás zajímá a co by Vám udělalo radost a buďte spolu s námi připravení. Nechejte se očkovat, pokud to bude možné, a zůstaňte zdraví. Společně doufejme, že se epidemie dá na ústup a my se budeme moci opět potkávat.

Zdraví nás všech je pro nás na prvním místě, proto už nyní vymýšlíme varianty přesunu některých koncertů do venkovních prostor a další opatření, která zlepší bezpečnost vás i účinkujících na festivalových koncertech.

Jsme zapojeni do veškerých důležitých aktuálních jednání (MKČR), která směřují k tomu, abychom mohli (divadla, filharmonie, festivaly,…) co nejdříve opět hrát. O všem Vás budeme samozřejmě ihned informovat, abyste se mohli rychle a kvalifikovaně rozhodnout při vybírání koncertů a koupi vstupenek. Na Vaše případné dotazy Vám vždy rádi odpovíme.