DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KONCERTŮM KONANÝM V HUKVALDECH

 

Cesta od vstupní brány obory k amfiteátru trvá cca 15 minut, na hrad 30–40 minut. Dvě hodiny před zahájením koncertů / představení konaných v mottě hradu Hukvaldy bude organizována přeprava minibusy od brány Obory Hukvaldy až k hradu Hukvaldy. Po skončení koncertů a představení pak bude minibusy organizována také cesta zpět. Interval jízdy bude cca 15–20 minut. Tato přeprava je na základě předložení platné vstupenky zdarma.

Přepravu minibusy od brány Obory Hukvaldy k amfiteátru a zpět nezajišťujeme.

V případě velmi nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo rozhodnout o změně konání místa koncertu / představení na tzv. „mokrou variantu“. Jednotlivé koncerty konané v prostorách hradu Hukvaldy nebo amfiteátru v Oboře Hukvaldy mají pro případ velmi nepříznivého počasí zajištěny tyto rezervní prostory:

13. 6. 2020 – divadelní sál Domu kultury města Ostravy
20. 6. 2020 – sál ZŠ Leoše Janáčka v Hukvaldech-Sklenově
21. 6. 2020 – divadelní sál Domu kultury města Ostravy
26. 6. 2020 – sál ZŠ Leoše Janáčka v Hukvaldech-Sklenově
27. 6. 2020 – sál ZŠ Leoše Janáčka v Hukvaldech-Sklenově
28. 6. 2020 – společenský sál Domu kultury města Ostravy
1. 7. 2020 – rodná škola Leoše Janáčka (IC Hukvaldy)

Pořadatel si vyhrazuje právo rozhodnout o změně místa konání koncertu / představení na tzv. „mokrou variantu“ v den konání koncertu / představení, obvykle mezi 12:00–14:00. V případě velmi nepříznivého počasí tedy sledujte podrobné informace na www.mhflj.cz nebo na oficiálním FB profilu MHF Leoše Janáčka.

V případě rozhodnutí o změně místa konání koncertu / představení na tzv. „mokrou variantu“ v den konání koncertu / představení se ruší doprava autobusem z parkoviště před DKMO do Hukvald a zpět (týká se koncertů / představení 21. 6. a 28. 6.). Zakoupené jízdenky se vracejí v místech jejich nákupu.

Po 18:00 se v Oboře Hukvaldy a na hradu Hukvaldy výrazně ochladí. Vezměte, prosím, v úvahu tuto skutečnost při výběru oděvu.

Do Obory Hukvaldy je zakázán vjezd osobním automobilům. Vjezd není povolen ani držitelům průkazů ZTP, ZTP-P, ZTP-P PRŮVODCE apod. V případě nutnosti transportu osoby se zdravotním postižením k hradu Hukvaldy nebo k amfiteátru Obory Hukvaldy prosím kontaktujte v předstihu festivalovou produkci.