Objednávkový systém

Vstupenky je možné si zarezervovat a zakoupit online na www.mhflj.cz. V sekci PROGRAM A VSTUPENKY zvolíte koncert a v detailu koncertu stisknete tlačítko KOUPIT VSTUPENKY. Nákup vstupenky probíhá ve 3 snadných krocích:

  1. Výběr koncertu a konkrétního místa. Jedná-li se o koncert bez číslovaného sálu (nejčastěji sakrální prostory), zvolíte pouze počet vámi požadovaných vstupenek.
  2. Možnost platby. Prvním způsobem platby je eVstupenka. Po zvolení této možnosti Vám systém nabídne platbu kartou přes platební bránu GP webpay (přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro). Vstupenka vám poté bude doručena e-mailem. Druhý způsob platby je rezervování vstupenky a její úhrada v hotovosti na kterékoliv z našich pokladen.
  3. Tisk eVstupenky. Po přijetí platby si budete moci uložit nebo vytisknout svou eVstupenku po přihlášení do seznamu Mé rezervace, kde se vám uhrazená objednávka zobrazí. Druhý způsob je osobní vyzvednutí rezervované vstupenky a její úhrada na kterékoliv z našich pokladen, jejichž seznam naleznete v sekci POKLADNY.

Prodejním místem v Domu kultury města Ostravy je Janáček Point (prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava).

Pro více informací o prodeji vstupenek volejte na telefonní číslo +420 731 176 024 nebo pište na e-mail vstupenky@mhflj.cz.

Vaše online zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader). Vytištění eVstupenky však není nutné, postačí její předložení např. uložené ve Vašem chytrém telefonu.

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže, způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

 

SLEVY

Poznámka: UPLATNĚNÍ NÍŽE UVEDENÝCH SLEV JE MOŽNÉ POUZE PŘI OSOBNÍM VYZVEDNUTÍ VSTUPENEK, NIKOLIV PŘI NÁKUPU ONLINE.

Poznámka: KOMBINACE ABONMÁ A TÍM PÁDEM SLEV NENÍ MOŽNÁ (například nelze zakoupit abonmá #STAYTUNED a další dva libovolné koncerty a uplatnit tedy slevu 20% na abonmá #STAYTUNED a k tomu ještě vyžadovat nejlevnější vstupenku za 10 Kč v rámci abonmá MŮJ LEOŠ JANÁČEK).

Držitelům průkazů ZTP, ZTP-P poskytujeme 50% slevu. U koncertů s jednotným vstupným poskytujeme slevu studentům a seniorům (kategorie STUDENT / SENIOR 65+). Na vybrané koncerty nabízíme možnost zakoupení zvýhodněného rodinného vstupného pro dva dospělé a dvě děti do 15 let. Tyto slevy se nedají slučovat. Mimo tyto slevy jsou v rámci předprodeje MHF Leoše Janáčka zařazeny tyto nové kategorie slev.

 

Dětská sleva:

50% sleva vstupného pro děti mladší 15 let na koncerty konané v koncertních sálech (zejména DKMO, JKO, Evangelický Kristův kostel). V jiných koncertních prostorách (zejména kostely, open air prostředí v Hukvaldech) platí sleva dle kategorie STUDENT / SENIOR 65+.

Studentská last minute sleva:

Pro studenty Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a Fakulty umění Ostravské univerzity je na všechny nevyprodané koncerty jednotná cena vstupenky 50 Kč. Vstupenky budou k dispozici u prodeje programů 15 minut před začátkem koncertů.

 

OBJEDNÁVKY NA FAKTURU

Právnické osoby si mohou objednat vstupenky na festivalovém sekretariátu poštou, nebo e-mailem na fakturu. Objednané vstupenky jim budou spolu s fakturou doručeny poštou ve formě doporučené zásilky.

 

Exklusivní vstupenková síť: Colosseum Ticket.