Operetní představení

Polská krev
26/6
sobota 19:00
Hukvaldy, obora – amfiteátr

ZRUŠENO

SOBOTNÍ PROGRAM NA HUKVALDECH SE RUŠÍ. NEDĚLNÍ ZÁVĚREČNÝ KONCERT SE USKUTEČNÍ DLE PROGRAMU. DŮVODEM JE OBAVA OPERNÍ SOUBORU NÁRODNÍHO DIVADLA BRNO Z NESTÁLOSTI POČASÍ.

POSTUP PŘI VRÁCENÍ VSTUPENEK:

 1. Vstupenky zakoupené přes prodejní místo Janáček Point v DKMO (prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava) lze vrátit pouze v tomto prodejním místě, nikoliv jinde.
 2. Vstupenky zakoupené přes prodejní místa sítě Colosseum Ticket řeší přímo provozovatel prodejní sítě Colosseum Ticket. Vrácení peněz lze nárokovat vyplněním formuláře na webu provozovatele: https://formular.colosseum.eu/cs/
 3. Platby za vstupenky zakoupené online platební kartou přes náš web www.mhflj.cz a také přes web www.colosseumticket.cz (tzv. eVstupenky) budou vráceny automaticky společností Colosseum Ticket na účet nakupujících do 90 dnů.
 4. Subjekty, které si zakoupily vstupenky tzv. „na fakturu“ budou kontaktovány naší produkcí ohledně postupu při navrácení peněz.

 

 

Nejmilejší žák Antonína Dvořáka neměl zrovna snadný a jednoduchý život. K jeho skvělým skladbám se na festivalu nepravidelně vracíme a nyní uvádíme autorovo nejslavnější a nejoblíbenější dílo. 

 • Oskar Nedbal – Polská krev

 

Účinkující

 • operní soubor Národního divadla Brno
 • Jakub Klecker – dirigent
 • Tomáš Pilař – režie

Představení trvá 2 hodiny a 30 minut a má 2 přestávky

Vstupné

 • 400 Kč / 300 Kč (plné/senior, student)
 • 50 Kč (děti do 15 let)

Rodinné vstupné

 • 800 Kč (dva dospělí a dvě děti do 15 let)     

Autobus

 • 80 Kč

Mokrá varianta není. V případě opravdu špatného počasí by se představení nekonalo. Prosíme, sledujte náš web.

Doprava z Ostravy do Hukvald a zpět. Odjezd autobusu v 17:30 z parkoviště před DKMO. Návrat zpět k DKMO po skončení koncertu.
V případě uplatnění tzv. „mokré varianty“ se autobusová přeprava ruší a jízdenky se vracejí v místě jejich nákupu. 

Doporučený oděv casual, náročnost nízká, rodinné představení