Objednávkový systém

 

Vstupenky je možné si zarezervovat / zakoupit online na našem webu www.mhflj.cz. V sekci PROGRAM A VSTUPENKY zvolíte koncert a v  detailu koncertu stisknete tlačítko KOUPIT VSTUPENKY. Nákup vstupenky probíhá ve třech snadných krocích:

  1. Výběr koncertu a konkrétního místa. Jedná-li se o koncert bez číslovaného sálu (nejčastěji sakrální prostory), zvolíte pouze počet Vámi požadovaných vstupenek.
  2. Možnost platby. Prvním způsobem platby je eVstupenka. Po zvolení této možnosti Vám systém nabídne platbu kartou přes platební bránu GP webpay (přijímáme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro). Vstupenka Vám poté bude doručena e-mailem. Druhý způsob platby je rezervování vstupenky a její úhrada v hotovosti na kterékoliv z našich pokladen.
  3. Tisk eVstupenky. Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení do seznamu Mé rezervace, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Druhý způsob je osobní vyzvednutí rezervované vstupenky a její úhrada na kterékoliv z našich pokladen, jejichž seznam naleznete v sekci POKLADNY.

 

Prodejním místem v Domu kultury města Ostravy je Janáček Point (prodejní místo Janáčkovy filharmonie Ostrava).

Uplatnění slev (STUDENT / SENIOR, ZTP, ZTP-P…) je možné pouze při osobním vyzvednutí vstupenek, nikoliv při nákupu online.

Pro více informací o prodeji vstupenek volejte na telefonní číslo +420 731 176 024 nebo pište na e-mail vstupenky@janackuvmaj.cz.

 

Vaše online zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

 

ZÁVĚREČNÁ UPOZORNĚNÍ

Zakoupené vstupenky nelze vracet nebo vyměňovat. Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada. Změny programu a účinkujících jsou vyhrazeny.

SLEVY

Držitelům průkazů ZTP, ZTP – P poskytujeme 50% slevu. U koncertů s jednotným vstupným poskytujeme slevu důchodcům (od 65 let) a studentům. Tyto slevy se nedají slučovat.

OBJEDNÁVKY NA FAKTURU

Právnické osoby si mohou objednat vstupenky na festivalovém sekretariátu poštou, nebo e-mailem na fakturu. Objednané vstupenky spolu s fakturou jim budou doručeny poštou ve formě doporučená zásilky.