< Zpět

Vstupenky na Janáčkův máj jsou v prodeji!

1.února 2013

Právě dnešek je prvním dnem prodeje vstupenek na XXXVIII. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj. Na devatenáct festivalových koncertů, které se konají v Ostravě, Opavě, Kravařích, Ludgeřovicích, Příboře a také v Českém Těšíně, si mohou zájemci o tzv. čistou klasiku, ale třeba i skvělý jazz koupit vstupenky ve všech pobočkách Ostravského informačního servisu, na Letišti Leoše Janáčka v Mošnově, v informačních centrech ve Frýdlantu nad Ostravicí, Frenštátě pod Radhoštěm, Kopřivnici, Frýdku-Místku, knihkupectvích Globus na Čeladné a Sluna Opava, a také všude tam, kam letos od 20. května do 11. června Janáčkův máj zve.

Podobně jako v minulých letech produkce festivalu pamatovala i na objednávkové kupony. Ty jsou součástí nabídkové programové brožury a jsou včetně dalších informací k dispozici na webových stránkách – www.janackuvmaj.cz . Rezervace vstupenek však není jediný festivalový bonus, který organizátoři připravili.

„Držitelům průkazů TP a ZTP tradičně poskytujeme padesátiprocentní slevu. Slevu až 50% pro seniory a studenty nabízíme také u koncertů s jednotným vstupným,“ říká produkční Jaroslava Koňaříková.  Také je například zajištěna doprava autobusem na koncert 22. května v Českém Těšíně, kde vystoupí  se skladbami C. Ph. E. Bacha a L. Boccheriniho  vynikající maďarský violoncellista Miklós Perényi. V nabídce Janáčkova máje najdou jeho posluchači ještě další specialitu – na každého, kdo předloží vstupenku, čeká sleva 20% u jedné konzumace ve festivalové restauraci Moravská chalupa v Ostravě. (tam)

 

 

Tamara Vrla

mediální zástupce, PR

MHF Janáčkův máj, o.p.s.

28. října 124

702 00 Ostrava 1

e-mail: tamara.vrla@seznam.cz